URODZINY DLA DZIECKA

Pompon_zaproszenie_na_urodziny_dla_dzieci1

URODZINY DLA DZIECKA

Wymykające się standardom pomysły, doświadczeni prowadzący, nieskrępowana zabawa to tylko wybrane atrakcje przygotowane przez Ośrodek Posejdon,  które pozwolą zapamiętać Waszym dzieciom ten dzień jako pozytywne wspomnienie.Wszyscy wiemy, że urodziny naszych dzieci to bardzo ważna sprawa, przecież ten dzień to ICH DZIEŃ! Na co dzień dbamy o nasze skarby, nie dziwi więc fakt, że w dniu urodzin chcielibyśmy przychylić im nieba, gdzieś w myślach wracając do marzeń o własnych urodzinach z dzieciństwa…

W Posejdonie rozumiemy takie podejście bo sami jesteśmy rodzicami, dziadkami… bardzo wymagających młodych ludzi.Nie mamy wyjścia – i przyjęcia organizowane przez nas poddawane są wcześniejszej cenzurze 6 i 11-latka, co sprawia że to naprawdę kapitalna zabawa!Umożliwiamy dzieciom obcowanie z tajemniczą przyrodą, zwyczajami piratów, żeglarzy itd.

Do naszego Ośrodka  zapraszamy zarówno maluszki (organizujemy pierwsze urodzinki), przedszkolaki oraz dzieci w wieku szkolnym!

PROPONUJEMY PRZYJĘCIA O TEMATYCE:

 1. Balonowe przyjęcie dla maluchów, gra w imiona, kto najsprawniej podrzuca, rysowanie na balonie
 2. Urodziny dla księżniczek projektowanie i wykonanie własnej korony, naszyjnika. Królewski taniec zamrażaniec – puszczamy znaną muzykę, z bajki Disneya,  przerywamy na chwilę. Dziecko które się poruszy –  odpada z gry, ale jednocześnie będzie przerywało muzykę innym dzieciom…
 3. Urodziny żeglarskie podczas, których odbędą się skoki w workach żeglarskich, wiązanie węzłów, pamiątkowe zdjęcia w łódce, konkurs rysunkowy itp.
 4. Urodziny sportowe  przygotujemy małą olimpiadę z dyscyplinami takimi jak skok w dal, skok w wyż, przeciąganie liny, tor przeszkód itp.
 5. Urodziny piłkarskie twój syn, a może córka uwielbiają piłkę nożną? Spełnijmy ich fantazje organizując im przyjęcie urodzinowe o takiej właśnie tematyce. Piłkarskie dekoracje, zabawy: ślepy karniak, piłkarskie kręgle, gra  w piłkę.  Razem z rodzicami można również stworzyć publiczność, a jeden z rodziców może być sędzią.
 6. Urodziny pirackie.  Dzieci otrzymują list piratów „znaleziony w butelce”, opisujący skarby pirata Posejdonka, które zostały ukryte na terenie naszego Ośrodka. Następuje poszukiwanie skarbów i niezwykłe wyzwania pirackie, uczymy też dzieci pirackiej piosenki Ahoj!
 7. Urodziny w stylu disco. Przyjęcie w stylu „Disco” najlepiej urządzać w odniesieniu do konkretnej epoki. Lata 60e, 70e czy 80e. Przygotowanie strojów z papieru i ich prezentacja – pokaz mody Disco, pamiątkowe zdjęcia…

I pakiet urodzinowy obejmuje:

 1. 3 godziny wyłącznej rezerwacji Klubokawiarni Ośrodka Posejdon (plus teren rekreacyjny na terenie Ośrodka, mini plac zabaw, piłkarzyki, duże warcaby…)
 2. kreatywną zabawę wg autorskiego scenariusza,
 3. 2 godziny animacji i opiekę uzdolnionych animatorów,
 4. materiały plastyczne i inne wykorzystywane podczas animacji,
 5. nakrycia urodzinowe,
 6. Istnieje możliwość przedłużenie 3 h  przyjęcia.

 II pakiet urodzinowy obejmuje:

 1. 2. 5 godziny wyłącznej rezerwacji Klubokawiarni Ośrodka Posejdon (plus teren rekreacyjny na terenie Ośrodka, mini plac zabaw, piłkarzyki, duże warcaby…)
 2. kreatywną zabawę wg autorskiego scenariusza,
 3. 1.5 godziny animacji i opiekę uzdolnionych animatorów,
 4. materiały plastyczne i inne wykorzystywane podczas animacji,
 5. nakrycia urodzinowe.
 6. Istnieje możliwość przedłużenie 3 h  przyjęcia.

 Cennik pakietu urodzinowego:

I pakiet – do 20 osób –  290  zł

II pakiet – do 20 osób-  250  zł

Za dodatkowego uczestnika  powyżej 20 osób ponosi się dodatkową opłatę  w wysokości 10 zł.

Istnieje możliwość przedłużenie przyjęcia: za każde rozpoczęte 30 min. opłata wynosi 40 zł .

Gorąca woda na kawę i herbatę dla gości cena 10 zł (podawana w termosach).

 Różne:

 • Istnieje możliwość przechowania tortu w lodówce.
 • Zalecany jest wygodny ubiór i obuwie sportowe.
 • Dla rodziców oferujemy obiad w Ośrodku w czasie animacji dla dzieci

 Skontaktuj się z nami, dowiedz się o szczegóły, zapoznaj się z regulaminem.

Tadeusz Michalski

601 894 648

tel. (89)621 29 55

fax. (89)527 54 07

mail: olawit1@wp.pl
www.posejdonpasym.pl

Comments are closed.