O NAS

Ośrodek Wczasowy Posejdon powstał w 2001 r. i od tego czasu nieustannie zmieniamy się, aby zapewnić naszym gościom jak najwięcej wygody. Obiekt powstał  w wyniku zamiłowania do muzyki, turystyki, żeglarstwa i sielskich klimatów, tęsknoty za tradycją i chęci dzielenia się tą pasją właściciela ośrodka. Według jego pomysłu i jego nadzoru.  Wykonanie niektórych elementów też jest jego zasługą.

Oferujemy w zabudowie szeregowej  trzy domki oraz dom gościnny: w którym znajdują się: weranda letnia, przedni taras  z widokiem na jezioro oraz klubokawiarnia.Wystrój  domków powstał w wyniku miłości gospodarzy do drewna i natury.

Do dyspozycji Gości: plaża, która mieści się w odległości 300 m od ośrodka, bezpośredni dostęp do linii brzegowej  i pomostu. Istnieje także możliwość wypożyczenia: sprzętu pływającego – kajaków, łodzi czy jachtów oraz sprzętu rekreacyjnego – rowerów, leżaków. Na terenie naszego ośrodka znajduje się miejsce wydzielone do zabaw dla dzieci, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, świetlica  z dużym telewizorem, wypożyczalnia rowerów, miejsce na ognisko. Cały teren naszego ośrodka wypoczynkowego jest ogrodzony i zamykany w porze nocnej, co gwarantuje Państwa bezpieczeństwo.

Comments are closed.